Верифицированный профиль
6
Месяцев опыта
3
Верифицированные рекомендации
5
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
13
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
840
Последний визит на сайт
сегодня
Допомагаю людям знаходити комфортне житло у Львові.
Моя робота не просто показати квартиру — я беру на себе турботу, щоб ви заїхали у місце, де хочеться жити.
✔ знаходжу варіанти швидше, ніж ви очікуєте
✔ пояснюю всі нюанси доступно
✔ працюю тільки з реальними власниками
✔ жодних “пустих” варіантів — тільки реальні квартири
✔ безпечний супровід угоди
Зі мною комфортно, зрозуміло і без зайвого тиску.
Моя ціль — знайти тобі житло, яке справді підійде.

Продажа коммерческой недвижимости (1)

  • 79 000 $
    2 194 $/м²

    Сергея Васильковского ул., 7

    многофункциональное помещение
    36 м²
    1900 год постройки
    сегодня
    Продаж готового бізнесу — стоматологічний кабінет ❗️Не потребує додаткових вкладень. Все необхідне для повноцінної роботи вже є Пропонується до продажу повністю укомплектований та діючий стоматологічний кабінет, який успішно працює вже 20 років у прохідній локації. Ідеальний варіант для лікаря або інвестора — заходь і працюй без додаткових вкладень. Площа: 36 м² Облаштований робочий кабінет + зона очікування Санвузол (з пральною машиною) Продається зі всім обладнанням: - стоматологічна установка Galit - лікарські крісла Kavo - аспіраційна система Dürr Dental - автоклав, дистилятор, термопакувальна машина - інструменти та лотки Додатково: - підключений інтернет - оригінальна зона очікува...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.